HAMKAM TALENT CUP 2018. Lag som er påmeldt / reservert plass pr 14 september 2018.

SE INNFORMASJONS VIDEOEN OM HAMKAM TALENT CUP:

Invitasjoner blir sendt ut i løpet av januar.
Tippeliga, Obosliga og Toppserien samt de klubber som var med i TalentCupen 2017 vil først få invitasjon med påmeldingsfrist 31 januar…..når disse har svart så går vi ut til andre klubber.

NB! Noen ledige plasser i forskjellige klasser, så ta kontakt på tro-jac3@online.no eller ring 92812038.

Mye som skjer nå frem mot turnering start i de forskjellige klasser, så ta kontakt å hør om ledig plass :-)

HAMKAM JENTE TALENTCUP 17-19 august 2018: 90 plasser.

J02/J01 (J16/J17) 11er (12 plasser): 1 LEDIGE PLASS.

Ullensaker Kisa, Lyn, Selbu, Storhamar, Tynset, Asker, Skedsmo, Tiller, Sotra, Sarpsborg, Førde.

VINNER 2018: SKEDSMO.

J03 (J15) 11er: (12 plasser): FULLBOOKET.

Asker, Borre, Lillestrøm, Verdal, Holmen, Åndalsnes, Team Nes, Rælingen, Randesund, Charlottenlund, Lambertseter, Sarpsborg.

VINNER 2018: LILLESTRØM.

J04 (J14) 11er: (14 plasser): FULLBOOKET.

Ullern og Fossum, Røa, Elverum, Hei, KFUM Oslo, Øvrevoll Hosle, Skedsmo, Stoppen, Haugar THS Elite, Holmen, Herd, Sandefjord, Hønefoss, Storhamar.

VINNER 2018: HAUGAR.

J04/J03 (J14/J15) Nivå 2 11er (5 plasser): FULLBOOKET.

Asker, Røa, Øvrevoll Hosle-2, Haugar THS Elite-2, Holmen-2.

VINNER 2018: ASKER.

J05 (J13) 9er: (20 plasser): FULLBOOKET.

Bærum, Høvik, Skeid, Stord, Sørumsand, Holmen, Kjelsås, Klæbu, Raufoss, KFUM Oslo, Skedsmo, Moss, Hyggen Futsal, Herd, Eidsvold Turn, Bærums Verk Hauger, Kaupanger, Sandefjord, Nittedal; Røa.

VINNER 2018: SKEID.

J05 (J13) 9er Nivå 2 (8 plasser): FULLBOOKET.

Holmen-2, KFUM Oslo-2, KFUM Oslo-3, Lyn-2, Fossum, Sagene, Røa, Nittedal-2.

VINNER 2018: LYN.

J06 (J12) 7er (10 plasser): FULLBOOKET.

Kolbotn, Lillestrøm, Skedsmo, Ullensaker Kisa, Stabæk, Hvit Rød Oslo Futsal, Kjelsås, Korsvoll, Randesund, Stange.

J07/J06 (J11/J12) 7er (8 plasser): FULLBOOKET.

Kjelsås j12-2, Vind Akademiet, Røa, Oppegård, Stabæk, Hvit Rød Oslo Futsal, Stange, Ottestad.

 

04 klassen (G14) 11er, 31 august-2 september 2018 (40 plasser): 1 LEDIG PLASS.                            

HamKam, Øvrevoll Hosle, KFUM Oslo, Oppegård, Skedsmo, Skedsmo-2, Slemmestad, Vålerenga, Ready, Tiller, Bjarg, Madla, Verdal, Elverum, Gjelleråsen, Nordstrand, Sandefjord, Skeid, Lyn, Oppsal, Årvoll, Ski, Fjellhamar, Spydeberg, Stoppen, Heming, Bønes, Rælingen, Sotra, Trygg Lade, Lyn-2, Melhus, Ellingsøy Kammeratene, Lillehammer, Kolbotn, Lørenskog, Ås, Hokksund, Voss, HamKam rekrutt.

A-sluttspill vinner: Lyn

B-sluttspill vinner: Melhus

C-sluttspill vinner : HamKam rekrutt

Nivå 2: (28 plasser): FULLBOOKET.

HamKam-2, Abildsø, KFUM Oslo-2, Gjelleråsen-2, Skedsmo-3, Slemmestad-2, Ullensaker Kisa-2, Ready-2, Madla-2, Verdal-2, Elverum-2, FUVO, Lørenskog-2, Nordstand-2, Team Nes, Skeid-2, Herradsbygda, Fjellhamar-2, Bjarg-2, Melhus-2, Lyn-3, Fossum, Roterud, Lillehammer-2, Bønes-2, Viksjø (Sverige), Holmen-2, Tiller-2.

A-sluttspill nivå 2 vinner: Ullensaker Kisa gul

B-sluttspill nivå 2 vinner: Lillehammer-2

 

05 klassen (G13) 11er; 7-9 september 2018 (36 plasser): FULLBOOKET.

Lørenskog Akademiet, Skedsmo, Skeid 1915, Hødd, Korsvoll, KFUM Oslo, Elverum, Kåkerøy, Kolbotn, Nordstrand,Strømsgodset, Rælingen, Oppsal, Ready, Øvrevoll Hosle, Nøtterøy, Gjelleråsen, Lambertseter, Fyllingsdalen, Marikollen, Moss, Bærum, Eik Tønsberg, Sarpsborg, Vålerenga, Buvik Futsal, Stoppen, Loddefjord,  Asker, Ullern, Trosvik, Fjellhamar, Lillehammer, Grane Arendal, Rival.

A-sluttspill vinner: Buvik Futsal.

B-sluttspill vinner: Krækerøy.

C-sluttspill vinner: Elverum.

Nivå 2 11er: (12 plasser): FULLBOOKET.

Skessmo-2, Røa-2, Oppsal-2, Ready-2, Skeid-2, Kråkerøy-2, Tverrlandet, Kolbotn-2, HamKam, Årvoll, Skedsmo-2, Kløfta.

A-sluttspill nivå 2 vinner: Årvoll Øst.

B-sluttspill nivå 2 vinner: Oppsal-2.

05 klassen (G13) 9er (20 plasser): FULLBOOKET.

Norderhov, Bodø Glimt-2, Kråkstad, Øvrevoll Hosle Rød, Lørenskog Satning, Oppegård, Tundra, Storhamar, Tune, Øyer Tretten, Frigg, KFUM Oslo-2, Nesodden, Ready-3, Konnerud, Hønefoss, Byåsen, Gressvik, Bærumsløkka, Løkken IF, Lyn.

A-sluttspill 9er vinner: Lyn.

B-sluttspill 9er vinner: Oppegård.

c-sluttspill 9er vinner: Norderhov.

Nivå 2 9er (16 plasser): 1 LEDIG PLASS.

Kjelsås, Elverum-2, Nordstrand-2, Stoppen.2, Nittedal-2, Gjelleråsen-2, Oppsgård-2, Bækkelaget, Lyn-2, Stoppen-3, Tune-2, Sarpsborg-2, Fyllingsdalen-2, Eidsvold, Røa.

A-sluttspill 9er nivå 2 vinner: Kjelsås.

B-sluttspill 9er nivå 2 vinner: Lyn-2.

 

02 klassen (G16) 11er, 14-16 september 2018 (24 plasser): 1 LEDIG PLASSS.

HamKam, Nesodden, Gjelleråsen, Voss, Torslanda (Sverige), Verdal, Nymark, Ranheim, Nøtterøy, Greåker, Skeid, Bærum, Skjetten, Sogndal, Raumnes & Årnes, Follo, Brumunddal, Modum, Elverum, Team Nordhordland, Konnerud, Ullensaker Kisa, Stjørdals Blink.

NIVÅ 2: (12 plasser): 1 LEDIG PLASS.

Gjelleråsen-2, Haslum, Torslanda-2 (Sverige), Nøtterøy-2, Heming, Elverum-2, Ullensaker Kisa-2, Vang, Kløfta, Verdal-2, Hødd-2.

 

03 klassen (G15) 11er, 14-16 september 2018 (16 plasser): FULLBOOKET.

HamKam, Trøgstad/Båstad, Elverum, Kolbotn, Voss, Heming, Rælingen, Os, Stoppen, Ranheim, Loddefjord, Frogner, Frigg, Flisa/Kjellmyra/Hoff, Vietnam Tigers, Sparta Sarpsborg.

NIVÅ 2: (20 plasser): FULLBOOKET.

Snarøya-2, Kolbotn-2, Elverum-2, Holmen-2, Oppsal-2, Førde, Lørenskog, Gullhaug, Haslum, Røa, Stabæk-2, Borgen, Heggedal, KFUM Oslo-2, HamKam-2, Oppegård, Skedsmo, Trysil, Vang, Tistedalen.

 

07 klassen (G11) 7er, 12-14 oktober 2018. (36 plasser): 2 LEDIGE PLASSER.

Ullensaker Kisa, Nordstrand, Fossum, Bækkelaget, Oppsal, Viking, Strømsgodset, Strømsgodset-2, Lillestrøm, Skeid, Høvik, Store Bergan, Førde, Ekholt/Øreåsen, Hamar IL, Hakadal, Lørenskog Akademiet, Ski gul, Ski blå, Snøgg, Vålerenga, Rollon, Jerv, Skedsmo, Asker Alliansen, Gjerdrum, Langhus, Lia, Sprint Jeløy, Borgen, Hasle Løren, Heming, BVH Fotball, Heming-2, Viking-2, Sprint Jeløy, Rollon, BVH 2007.

Nivå 2 (32 plasser): 2 LEDIGE PLASSER.

Ullensaker Kisa-2, Nordstrand-2, Nordstrand-3, Bækkelaget-2, Trauma, Lillestrøm Løve, Skeid-2, Høvik-2, Høvik 08, Oppsal-2, Skeid 08, Ekholt/Øvreåsen-2, Fart, Skedsmo rød, Lørenskog Akademiet-2, Ski grønn, Vind Akademiet, Røa Røverne, Oslo City FC Futsal, Oslo City FC Futsal-2, Øvrevoll Hosle-2, Øvrevoll Hosle, Rælingen, Nordstrand 09,  Storhamar Futh, Lyn rød, Blaker, Skedsmo, Korsvoll, Gjelleråsen 08, BVH 2007-2, Løkken IF.

Nivå 3 (16 plasser): 2 LEDIGE PLASSER.

Nordstrand-4, Nordstrand-5, Bækkelaget-3, Skeid-3, Store Bergan rød, Oppsal-3, Ekholt/Øvreåsen-3, Skedsmo hvit, Lørenskog Akademiet-3, Røa Røverne-2, Øvrevoll Hosle-3, Lyn hvit, Samba Futsal, FUVO.

Også g08 lag kan melde seg på i g07 klassen.

 

06 klassen (G12) 9er, 19-21 oktober 2018 (52 plasser): 2 LEDIGE PLASSER.

Jardar, Lyn, Skeid, Skeid-2, Odd, Sola, Bærum, Rælingen, KFUM Oslo, HSV, Sprint Jeløy, Hertzòga (Sverige), Nordstrand, Oppsal, Oslo Futsal, Snarøya, Kråkerøy, Gjelleråsen, Byåsen, Bærums Verk Hauger, Ullensaker Kisa, Ready, Fyllingsdalen, Borg, Oppegård, Heming, Trosvik, Korsvoll, Vålerenga Futbolers, Hønefoss, Førde, Vålerenga, Lørenskog Akademiet, Kattem, Vind, Buvik Futsal, Hasle Løren, Stabæk, Bækkelaget, Sotra, Frigg, Øvrevoll Hosle, Lyn, Rollon, NÅIF, Grùner, Stag, Elverum, Landsås, Nanset, Hakadal, Holmenakaemiet, Hødd

9er Nivå 2 (40 plasser): 2 LEDIGE PLASSER.

Lyn-2, KFUM Oslo-2, KFUM Oslo-3, Odd-2, Rælingen, Klemetsrud, Oppsal-2, Snarøya-2, Gjelleråsen blå, Bærums Verk Hauger-2, Ullensaker Kisa-2, Kråkerøy hvit, Ready-2, Borre, Vollen, Ekholt, Lørenskog Akademiet-2, Stabæk Star, Stabæk Sonics, Nest Sotra-2, Skedsmo, Øvrevoll Hosle-2, Øvrevoll Hosle-3, HSV rød, Frogner, Borgen, Bygdø Monolitten, FUVO, Fjellhamar, Hønefoss hvit, FUVO-2, Kråkerøy-2, Ekholt, Lyn, Vestre Aker, Lillestrøm, Heming-2, Stag-2, Fart.

06 klassen (G12) 7er (8 plasser): 1 plass ledig.

Sprint Jeløy-2, Heggedal, Byåsen-2, Trosvik-2, Oppegård, Bækkelaget-2, Vestre Aker-2, Holmenakademiet-2, Hødd-2.

TA KONTAKT om ditt lag ønsker å være med på:
tro-jac3@online.no eller ring 92812038 (Trond).