STØTTEAPPARAT

Kai Kristiansen

Mobil: 95748529
Rolle(r): Hovedtrener

Tore Aalstad

Mobil: 41498320
Rolle(r): Hjelpetrener

Pål Berg

Mobil: 91696966
Rolle(r): Hjelpetrener

Øystein Krogsrud

Mobil: 90809366
Rolle(r): Lagleder / Materialforvalter

Einar Van Doorn

Mobil: 94160725
E-post:
Rolle(r): Lagleder / Materialforvalter

Lise Børresen

Mobil: 90412492
Rolle(r): Foreldrekontakt / dugnadskoordinator

Mette Larsson

Mobil: 97178403
Rolle(r): Foreldrekontakt / dugnadskoordinator

Jo Simen Drågen

Mobil: 92282035
Rolle(r): Kasserer / sponsoransvarlig

Stig Dayanandan

Mobil: 92887744
Rolle(r): Hjelpetrener

Kjell Grønvold

Mobil: 94278516
Rolle(r): Keepertrener

SPILLERSTALL

Petter Aalstad

Fødselsdato: 28/08/2004
Mobil: 95158867
Rolle(r): 22

Forelder 1:
Tore Aalstad
aalstad@yahoo.no
41498320

Forelder 2:
Christiane Nielsen
cchristianee@hotmail.com
40281161

Mikael Kamil Ahmad

Fødselsdato: 17/06/2004
Mobil: 45812182
Rolle(r): 36

Forelder 1:
Kamil Ali Ahmad
kamil_kerkuk@hotmail.com
40173355

Forelder 2:
Hanan Hassan Ahmad

Andreas Flengsrud

Fødselsdato: 22/04/2004
Mobil: 90833623
Rolle(r): 25

Forelder 1:
Ingunn Flengsrud
ingunfle@online.no
91823419

Forelder 2:
Knut Flengsrud
knutflen@online.no
95769902

Kasper Børresen Berg

Fødselsdato: 15/04/2004
Mobil: 98695027
Rolle(r): 42

Forelder 1:
Pål Berg
pal.riiser.berg@gmail.com
91696966

Forelder 2:
Ann Christin Børresen
annchristinborresen@gmail.com
90127536

Anders Fure

Fødselsdato: 20/11/2004
Mobil: 91695044
Rolle(r): 38

Forelder 1:
Lise Børresen
borresenlise@hotmail.com
90412492

Forelder 2:
Trond Albert Fure
tafure@hotmail.com
48958574

Magnus Holland-Olssen

Fødselsdato: 30/01/2004
Mobil: 97638128
Rolle(r): 29

Forelder 1:
Andreas Olssen
andreasolssen@gmail.com
96016968

Forelder 2:
Ann Kjersti Holland
annkjersti75@hotmail.no
90767829

Teo Sebastian Kaashagen-Høystad

Fødselsdato: 29/09/2004
Mobil: 90013406
Rolle(r): 23

Forelder 1:
Ronny Høystad
raa9_@hotmail.com
95789315

Forelder 2:
Ingrid Kaashagen
ingrid.susanne@hotmail.com
41629623

August Larsson Rodvang

Fødselsdato: 16/01/2004
Mobil: 95419178
Rolle(r): 34

Forelder 1:
Erik Rodvang
erik.rodvang@hotmail.com
93441100

Forelder 2:
Mette Larsson
mette.larsson@hamar.kommune.no
97178403

Sigurd Lauritzen Molberg

Fødselsdato: 15/04/2004
Mobil: 46796868
Rolle(r): 1

Forelder 1:
Tonje Lauritzen
tl@ostforsk.no
41211836

Forelder 2:
Mats Molberg
mats.molberg@hedmark.org
99100314

Iver Løkkesveen Drågen

Fødselsdato: 16/03/2004
Mobil: 40091772
Rolle(r): 26

Forelder 1:
Jo Simen Drågen
josimen@hotmail.com
92282035

Forelder 2:
Gry C. Drågen
gry.lokkesveen@gmail.com
41210314

Caspar Molthe Van Doorn

Fødselsdato: 17/06/2004
Mobil: 95201671
Rolle(r): 32

Forelder 1:
Janca Molthe
janca.vandoorn@inn.no
90663734

Forelder 2:
Einar Chr Van Doorn
ecd@eika.no
94160725

Abdulrahman Nasih

Fødselsdato: 12/07/2004
Mobil: 45817666
Rolle(r): 31

Forelder 1:
Mohamad Ismail
nasih1@msn.com
95464793

Adrian Nordbrenden Dayanandan

Fødselsdato: 29/01/2004
Mobil: 98012495
Rolle(r): 55

Forelder 1:
Ine Nordbrenden
ine_n@hotmail.com
48005420

Forelder 2:
Stig Dayanandan
stig@innit.no
92887744

Ravi Rinke-Øysteinson

Fødselsdato: 06/08/2004
Mobil: 98875376
Rolle(r): 40

Forelder 1:
Heliane Rinke
helibanana1@gmail.com
91306820

Forelder 2:
Øystein Krogsrud
oystein.krogsrud@gmail.com
98009366

Leif Sebastian Sandbakken

Fødselsdato: 06/07/2004
Mobil: 96011956
Rolle(r): 45

Forelder 1:
Lene Thorstensen
lthorstensen@hotmail.com
48173430

Forelder 2:
Leif Iver Sandbakken
le-ivs@online.no
95166956

Magnus Schytte Grinden

Fødselsdato: 19/09/2004
Mobil: 45787721
Rolle(r): 27

Forelder 1:
Roar Grinden
roargrinden@hotmail.com
40855945

Forelder 2:
Miriam Schytte
miriam.schytte@stange.kommune.no
93034287

Njål Skundberg Hubred

Fødselsdato: 18/01/2004
Mobil: 94788833
Rolle(r): 28

Forelder 1:
Venche Lillevik Skundberg
venchels@hotmail.com
48450069

Forelder 2:
Terje Hubred
terje@nordbolig.no
47708723

Oliver Alexander Strand Strande-Rolfsen

Fødselsdato: 06/02/2004
Mobil: 46305288
Rolle(r): 47

Forelder 1:
Heidi Strand
heidistrand1@hotmail.com
91852290

Forelder 2:
Arne Thorleif Strande-Rolfsen
thorleif88@gmail.com
92881888

Ole Kristian Johnsen

Fødselsdato: 29/05/2004
Mobil: 45867656
Rolle(r): 48

Forelder 1:
Ole Ingar Johnsen
oing-joh@online.no
40551370

Forelder 2:
Patricia Johnsen
patrjcj@hotmail.com
98491216

Sebastian Blæstad

Fødselsdato: 15/03/2004
Mobil: 46825917
Rolle(r): 33

Forelder 1:
Elin Z. Scou Lund
elinslund@gmail.com
90608464

Forelder 2:
Stein Erik Blæstad
stein.erik.blastad@sb1ostlandet.no
94783354

Fabian Lie

Fødselsdato: 04/11/2004
Mobil: 94884983
Rolle(r): 24

Forelder 1:
Ronny Lie
ronny@lievvs.no
94812527

Forelder 2:
Marianne Lie
mariannelie.3@gmail.com
90044136

Kristian Sørskog-Mørkhagen

Fødselsdato: 25/05/2004
Mobil: 91790201
Rolle(r): 30

Forelder 1:
Heidi Sørskog
hsorskog@online.no
91863177

Forelder 2:
Ola Mørkhagen
ola.morkhagen@glomdalsmuseet.no
41569980

Abdimalik Mohamed Abdi

Fødselsdato: 06/04/2004
Mobil: 96980188
Rolle(r): 44

Forelder 1:
Mohamed Abdi Abdulle
joodax106@hotmail.com
94110284

Mohammed Safa Saraji

Fødselsdato: 16/10/2004
Mobil: 45535867
Rolle(r): 43

Forelder 1:
Wahid Saraji
Doktor Waalers gate 37,
2321 Hamar

47164665

Forelder 2:
Faride Farwari
91354882

Millian Nordbrenden Dayanandan

Fødselsdato: 03/02/2005
Mobil: 48005420
Rolle(r): 52

Forelder 1:
Ine Nordbrenden
Ine_n@hotmail.com
48005420

Forelder 2:
Stig Dayanandan
stig@innit.no
92887744