Barnefotballprosjektet

Det er et begrenset antall plasser(15) tilgjengelig på hver av treningene, dette for å sikre best mulig oppfølging. Det gjelder det å være tidlig ute med påmeldingen.

Fokusområder.
Treningene vil være temabasert fra gang til gang.
Eksempler på temaer kan være pasning/mottak, finter/driblinger, 1. forsvarer, 1. angriper osv.
Dette vil så bli tatt inn i spillsekvenser, som vil være en betydelig del av øktene.
Oppvarmingssøvelser vil ha basis i koordinasjon, balanse og teknikk

Dette er et tiltak som strekker seg over tid, med stor grad av påvirkningsmulighet, noe som uten tvil vil gi ivrige spillere en meget god utvikling

Ansvarlig for opplegg og gjennomføring er Knut Hagen (knut.hagen@hamkam.no). Spørsmål stilles hit.
Det vil være kvalifiserte trenere til stede på tiltakene.

Alle treninger foregår i Hamjernhallen. Oppmøte er 10 minutter før treningen starter.
Blir grensen nådd blir det satt opp egen venteliste.

Treningstider
uke 42 – 51

JENTER FØDT  2008 – 2009
PÅMELDING

Mandag 14. oktober 18.30 – 19.45    Tema: Pasninger/mottak
Mandag 21. oktober 18.30 – 19.45    Tema: Pasninger og mottak
Mandag 28. oktober 18.30 – 19.45    Tema: 1 angriper
Mandag 4. november 18.30 – 19.45  Tema: Avslutninger
Mandag 11. november 18.30 – 19.45 Tema: Forsvarspill
Mandag 18. november 18.30 – 19.45 Tema: Drible,finte
Mandag 25. november 18.30 – 19.45 Tema: 1. og 2 angriper (overtallspill)
Mandag 2. desember 18.30 – 19.45   Tema: Pasninger og mottak/medtak
Mandag 9. desember 18.30 – 19.45    Tema: Angrepsspill (1A,2A)
Mandag 16. desember 18.30 – 19.45  Turnering

 

GUTTER FØDT 2011
PÅMELDING

Mandag 14. oktober 17.00 – 18.15   Tema: Pasninger/mottak
Mandag 21. oktober 17.00 – 18.15   Tema: Pasninger og mottak
Mandag 28. oktober 17.00 – 18.15   Tema: 1 angriper
Mandag 4. november 17.00 – 18.15  Tema: Avslutninger
Mandag 11. november 17.00 – 18.15 Tema: Forsvarspill
Mandag 18. november 17.00 – 18.15 Tema: Drible,finte
Mandag 25. november 17.00 – 18.15 Tema: 1. og 2 angriper (overtallspill)
Mandag 2. desember 17.00 – 18.15   Tema: Pasninger og mottak/medtak
Mandag 9. desember 17.00 – 18.15  Tema: Angrepsspill (1A,2A)
Mandag 16. desember 17.00 – 18.15  Turnering

 

GUTTER FØDT 2010
PÅMELDING

Tirsdag 15. oktober 18.30 – 19.45    Tema: Pasninger/mottak
Tirsdag 22. oktober 18.30 – 19.45    Tema: Pasninger og mottak
Tirsdag 29. oktober 18.30 – 19.45    Tema: 1 angriper
Tirsdag 5. november 18.30 – 19.45   Tema: Avslutninger
Tirsdag 12. november 18.30 – 19.45  Tema: Forsvarspill
Tirsdag 19. november 17.00-18.15     Tema: Drible,fint
Tirsdag 26. november 18.30 – 19.45  Tema: 1. og 2 angriper(overtallspill)
Tirsdag 23. desember 18.30 – 19.45   Tema: Pasninger og mottak/medtak
Tirsdag 10. desember 18.30 – 19.45  Tema: Angrepsspill (1A,2A)
Tirsdag 17. desember 18.30 – 19.45    Turnering

 

GUTTER FØDT 2009
PÅMELDING
Torsdag 17. oktober 17.00 – 18.15   Tema:  Pasninger/mottak
Torsdag 24. oktober 17.00 – 18.15   Tema: Pasninger og mottak
Torsdag 31. oktober 17.00 – 18.15    Tema: 1 angriper
Torsdag 7. november 17.00 – 18.15   Tema: Avslutninger
Torsdag 14. november 17.00 – 18.15   Tema: Forsvarspill
Torsdag 21. november 17.00 – 18.15   Tema: Drible,finte
Torsdag 28. november 17.00 – 18.15  Tema: 1. og 2 angriper (overtallspill)
Torsdag 5. desember 17.00 – 18.15     Tema: Pasninger og mottak/medtak
Torsdag 12. desember 17.00 – 18.15  Tema: Angrepsspill (1A,2A)
Torsdag 19. desember 17.00 – 18.15  Turnering

 

GUTTER FØDT 2008
PÅMELDING
Torsdag 17. oktober 18.30 – 19.45   Tema: Pasninger/mottak
Torsdag 24. oktober 18.30 – 19.45   Team: Pasninger og mottak
Torsdag 31. oktober 18.30 – 19.45   Tema: 1 angriper
Torsdag 7. november 18.30 – 19.45  Tema: Avslutninger
Torsdag 14. november 18.30 – 19.45   Tema: Forsvarspill
Torsdag 21. november 18.30 – 19.45  Tema: Drible, finte
Torsdag 28. november 18.30 – 19.45  Tema: 1. og 2 angriper (overtallspill)
Torsdag 5. desember 18.30 – 19.45     Tema: Pasninger og mottak/medtak
Torsdag 12. desember 18.30 – 19.45  Tema: Angrepsspill (1A,2A)
Torsdag 19. desember 18.30 – 19.45  Turnering